uTorrent | How to Train Your Dragon (2010) | Read More
eFilmy
TV

Flash (2014)

Plakat serialu Flash (2014)

Opis:

Flash to naukowiec pracujący dla policji, znany głównie ze swego flegmatycznego usposobienia. Pewnej nocy w laboratorium dochodzi do wypadku. Piorun trafia w naczynia z chemikaliami. Ich zawartość wylewa się na Barry'ego. To doprowadza do mutacji w jego organizmie, dając mu zdolność do poruszania się z niezwykłą szybkością.

Polub Serial:

« [s04e01] The Flash Reborn

Dodano: 6 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
wikipedia2017 skomentował 3 dni temu

Nuda!!! I co? Znowu cały sezon o iris i Flashu? Masakra.. Wolałabym żeby taki został w sensie nie kochał jej itp. ponieważ miłość ich jest nudna jak flaki z olejem i może zabić ten serial. Niech ona zginie!!!

Tim3 skomentował 3 dni temu

darth vader we flashu xd

Wade1990 skomentował 5 dni temu

Dobry odcinek...

domach skomentował 5 dni temu

Mimo iż początek całkiem niezły, to jak zwykle rozwiązanie wszystkich problemów w jednym odcinku nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Do tego ten sposób na powrót Flash'a...

peroxid skomentował 6 dni temu

ciekawie sie zapowiada ale powrot troche lipny

Tobibobi skomentował 6 dni temu

Odcinek może nie jakichś dużych lotów ale i tak bardzo fajny :D w nie których momentach ciary ;3 teraz arrow ! :D

panas96 skomentował 6 dni temu

Słaby początek, wydawało się że będzie sztos a tu lipa.

macienty skomentował 6 dni temu

zajebiscie :)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach temeculahomecenter.com.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2017 temeculahomecenter.com | t: 0.1347 | o: