Star Wars Episode 6 Return of the Jedi 1983 BluRay 1080p DTS x264-D-Z0N3 | Download | Telecharger Sword Art Online Movie French Film Torrent
eFilmy
TV

DC's Legends of Tomorrow (2016)

Plakat serialu DC's Legends of Tomorrow (2016)

Opis:

W serialu podróżujący w czasie Rip Hunter odkrywa, że w przyszłości świat będzie musiał zmierzyć się z potężnymi siłami, które zechcą zniszczyć ludzkość. Przerażony wizją katastrofy postanawia zebrać drużynę składającą się zarówno ze złoczyńców jak i superbohaterów, by wspólnie stawić czoła niebezpieczeństwu. Serial powstaje na podstawie komiksów DC i produkuje go Bonanza Productions Inc. we współpracy z Berlanti Productions i Warner Bros. W „DC Legends of Tomorrow” zagrają Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Ciarra Renee, Franz Drameh, Dominic Purcell oraz Wentworth Miller.

Polub Serial:

« [s03e01] Aruba-Con

Dodano: 6 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
monia333221 skomentował 2 dni temu

Genialne!

pawelk3777 skomentował 3 dni temu

Poprzedni sezon znudził mnie.A ten odcinek pokazał że żartobliwe podejście do serialu może być przyjemne w odbiorze.Oby tak dalej!

RS1963 skomentował 4 dni temu

na nareszcie dobry odcinek , więc czekam na dalsze odcinki

Wade1990 skomentował 5 dni temu

Dobry odcinek....

MGM3543 skomentował 5 dni temu

wrócili, bedzie się działo :)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach temeculahomecenter.com.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2017 temeculahomecenter.com | t: 0.1716 | o: