07. Episodio 04×07 : Dead Weight | czesiu24 | Última »
eFilmy
TV

Wojna o planetę małp (2017) [Napisy PL]

Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
mmania8888 skomentował 3 dni temu

W historii planety ludzie to tylko epizod równie dobrze, dla reszty organizmów, będzie dobrze i bez nich. A nawet i lepiej.

Sophus1 skomentował 3 dni temu

@ryba75 ,koleś masz problem ,poważny

loryn222 skomentował 3 dni temu

Wyjebane na rannych pod śniegiem .

madam27 skomentował 4 dni temu

Polecam

pablo167 skomentował 5 dni temu

film nie najgorszy ale jak dla mnie poprzednie dwie części były lepsze:) z resztą zobaczcie sami pozdrawiam:)

lebovsky skomentował 5 dni temu

i pisze to ryba

ryba75 skomentował tydzień temu

Jebać Małpy tylko Sinchead się liczy Biały człowiek czystej krwi jak ja

besiek215 skomentował tydzień temu

Hehe zastanawia mnie kiedy ludzie nauczą się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane na tej stronie co oferuje premium, natomiast na dole takim małym druczkiem jest napisane że żadne z zamieszczanych tu materiałów nie należy do tej strony czyli jak już ktoś wcześniej wspomniał nie są zamieszczone na ich serwery, a to natomiast sprawia że premium zupełnie nic nie daje bo reklamy nałożone na odtwarzacz jak i jego bufor są zależne tylko i wyłącznie od serwerów na które te materiały są wrzucane :-) Płacąc tutaj za premium dajecie w sumie pieniądze na utrzymanie strony i chyba na nic więcej. Co do filmu, ta część była przynajmniej ciekawa i fajnie zrealizowana i świetnie się zakończyła. Postać samego Cezara jest ogólnie ciekawa i choćby dlatego warto obejrzeć ostatnią część jego historii.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach temeculahomecenter.com.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2017 temeculahomecenter.com.net | t: 0.0522 | o: